Przegląd najważniejszych wydarzeń z życia. Następne cele, marzenia i myśli.

Tym filmowym akcentem zacznę, ale nie kładziemy nacisku na filmy, tylko na „znamy się mało”.

Jak piszę się coś od serca – coś od siebie, to trzeba od razu wiedzieć, co się chce napisać. Potem już wszystko zależy od pierwszej myśli, którą się wyleje na papier, bo to ona determinuje kształt tekstu końcowego… Mi się tak wydaje.

Po długim okresie prowadzenia wojen ze samym sobą, pisząc teksty na skrajnie odmienny rzeczy, właściwie nie wiadomo w jakim celu, zdecydowałem się zajmować tematyką wielotematyczną – z naciskiem na wartościowe rzeczy, jakie można spotkać w rzeczywistości.

Cele

W wyniku incydentu, który mnie spotkał rok temu, (kto ma wiedzieć, wie) muszę znaleźć sobie raczej zajęcie w domu – dla rozwoju i w celach zarobkowych. Blog do tego ostatniego chyba nie będzie służyć…

Od kilku dni uczę się podstaw grafiki komputerowej. Bawię się edycją zdjęć. Może coś po czasie się z tego urodzi. W przyszłości zamieszczę ciekawe rzeczy, która uda mi się zrobić. Na razie jest to bardzo amatorskie.

Zapisuje się na kurs angielskiego. Mój poziom aktualny to B1+, więc normalnym tempem nauki zrobię B2 w około rok, a może dłużej.

Czas wolny

Niedługo kończę grać w mmo. Długi czas nie grałem w gry w ogóle. Człowiek potrzebuje rozrywki, nawet jak wydaje się głupia – żeby mieć siłę na inne rzeczy.

O filmach i serialach nie truje, bo tego nie zabraknie na tej stronie. Powiem tylko, że The Young Pope jest udany, a Opowieści Podręcznej to gówno.

Jak tworzysz kanał na youtube to musisz pamiętać, że wiele osób będzie robić wszystko, żeby ci zaszkodzić. Jak ktoś chce się tym zajmować – to naprawdę musi wiedzieć, czego chcę.

Ludzie

Ogólnie ludzie łączą się w jakieś grupy. We wszystkich miejscach. Są jakieś poziomy wtajemniczenia, nie pisane reguły i pozycja, którą posiada się w społeczności. W realnym życiu to zwykle rodzina, sąsiedzi, znajomi ze szkoły czy pracy. Natomiast w internecie – każdy jeden serwis może być osobną grupą. Trzeba się dobrze zastanowić, co wybrać.

Ja osobiście się czuję dobrze na twitterze. Na 1 czacie niewielkim, gdzie jestem od dawna. Wśród blogerów też jest ok. Plus ze 2 fora. Reszta serwisów i tamtejszych osób działa raczej negatywnie.

Patrzenie na rzeczywistość przez pryzmat grup społecznych to temat na osobną dyskusję.

Magia

Już prawie na 100% jestem zdecydowany, żeby przygarnąć magiczne zwierzęta w postaci dwóch szczurków. Szamani nazywają takich kompanów chowańcami. (może to być inne zwierzę) Dlaczego szczury? O tym zrobimy cały reportaż, jak plan wejdzie w życie.

Całe życie to magia, ale już nie mam zboczenia na punkcie ezoteryki.

Przyszłość bloga

Od jakiegoś miesiąca publikuje teksty regularnie i posiadają jakąś treść dla ludzi, a nie wariatów. Będziemy się trzymać takiego trendu.

Prowadzę notatki. Jest dużo tematów, o których chciałbym coś napisać. Na 100% w najbliższym czasie będzie słów kilka na temat kultowego komiksu, którego na dniach skończę czytać. Nie mówię tytułu, ale za parę dni wrzucę coś o tym.

Celem, który miałem od początku prowadzenia tej strony, było to, że nie chce kopiować treści i iść w komercje dla wyświetleń. Większą satysfakcje daje mi pisanie rzeczy, które trudniej znaleźć, nawet jeśli odbiorców ma być niewiele – ale przynajmniej będą prawdziwi.

(myśli. się rozpisałem. trzeba przeczytać. jakieś obrazki tu chce wstawić.)

 

Ciekaw jestem, od czego zależał wybór kolejności tematów w tym poście – pisałem co, myślę, nie planowałem kolejności. Psychoanalizę można tu zrobić. (joke?)

Obrazków nie wstawiam, bo nie ma sensu.

Tytuł bloga – trzeba wymyślić. Umiesz liczyć, licz na siebie. Wierzę, że pisząc teksty wreszcie podług treści nazwa znajdzie się sama.

Pozdrawiam Was.

13337777777

 

2 odpowiedzi do “Przegląd najważniejszych wydarzeń z życia. Następne cele, marzenia i myśli.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *