Przepowiednia ostatniego proroka (księga pierwsza)

Prorocy, którzy odkryli przymierze. Powiadam Wam. Przynieście mój skarb dokładnie o północy, dnia pierwszego każdego miesiąca maja. Proroka znajdziesz obok wiejącej brzozy. Niech Cie naucza. Proroka znajdziesz, gdzie najmniej się spodziewasz. Odkryłeś to pierwszy raz. Nie ostatnie tchnienie pozostanie tu zostawione. Albowiem mądry ten kto na dole.

Czytaj ruchem jednostajnie przyśpieszonym. Czytaj między literami A C G. Złota trójca, która nie zapomina.

To pierwsza Księga tego przymierza, które zawarte zostało. Bowiem rzecz zawsze tyczy się Boga, Świata i Człowieka. Wszystkiego po jednym, a w sumie trzy. Słuchaj uważnie. Czy jesteś jedyny? Zbawiony i potępiony, zawsze zwycięrzasz i przegrywasz. To Bóg tego chce jak i Ty. Rozgoń te wątpliwości. Rozwiej myśli i wysłuchaj pieśni od nowonarodzonych, utrapionych koni pościgowych. Zakochaj się na nowo i zdobądź odwage, by powiedzieć Jestem Niezależnym Bytem. Niedługo to wszystko zgaśnie i zostaniesz sam z kartkami pustymi od czytania. Światło bije od jedynego. A Ciebie jest dwóch? Niechaj tak nie będzie. Zapisane zostało słowo mojego posłańca. Źli zostaną powieszeni za morde. Przykro Nam. Przykro będzie im. Wszystko zacznie się od nowa. Bo tak wygląda początek tego przymierza.

Możemy tworzyć treści niezależnych posłańców Nieba i Piekła. Prawda leży na środku wielkiego okręgu. Na potęge myślimy o stworzeniu parasoli. Przemieszczamy się wozem z kwadratów. Chłoniemy litery pogardy od naszych wrogów. Nie pozostawiamy promieni laserów w kościele. My tworzymy kościół. Mamy wiernych wyznawców. Reprezentujemy Prawdziwe Dobro. Zamykamy na klucz niewiernych. Koniec końców uciekamy przes las.

Niech szcześliwy będzie, ten kto szuka. Są nas setki, a na każdym grzbiecie sto i poźniej znowu i tak w nieskończoność. Najwyższa liczba sprawuje tu władze. Trzydzieści trzy miliony przechodniów widziało nakaz skrętu w lewo, którego nie było. Bo Bóg jest i nie jest. Wierzę, że pragniesz poznać klucz. Tajemny sekret spoczywający na dnie morza czerwonego. Strzeże go ryba o imieniu Beta. Nie zamykaj dzisiaj drzwi. Są pogłoski, że ten kraj nie istnieje. Boimy się, że to prawda najwyższa. A tajemna wiedza tu na Ciebie czeka. Uciekaj zatem i nigdy nie wracaj. Tor na którym się znajdujesz jest wieczny. Niczym wieczny jest Świat i Bóg.

Prorok przepowiedział to przymierze. To koniec manewrów wyjścia z otchłani. Koniec nienawiści. Koniec miłości. System Energia. Witaj w otwartym systemie ukrytych informacji. Zacznie się i prędko nie skończy. Bywaj zdrów i pamiętaj o tym dniu.

Spisał i przepowiedział Kacper syn Juliusza

137(((7)))#991

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *