Moje najbliższe plany i opis zmian bloga

Następują dość spore zmiany w blogu i mam nadzieje, że też w moim życiu.

Blog zmienił szatę graficzną i treść też będzie lekko zmodyfikowana. W dalszym ciągu będę pisał o różnych zwariowanych pomysłach, ale zostanie dodane trochę nowych fajnych rzeczy.

Po pierwsze będę pisał o podziemnym hip-hopie. Słucham tego gatunku jakieś 17 lat, więc myślę, że będę miał coś do powiedzenia.

Po drugie na blogu znajdować się będą krótkie recenzje niezależnych filmów. Filmy to moja druga pasja. Prowadziłem parę lat niegdyś stronę z recenzjami.

Idea polega na tym, żeby wspierać niezależnych twórców.

Blog będzie moim zajęciem. A przy okazji będę mógł komuś pomóc. Cieszy mnie takie rozwiązanie.

Gorzej jednak wychodzi życie prywatne, ponieważ „uciekłem” z terapii. Nie mam zamiaru tam dłużej chodzić, bo nie robiłem tego dla siebie.

Trudno mi o tym mówić, bo to dość osobiste. Poszedłem tam dla mamy, żeby widziała, że się coś zmieni na dobre. Ja czuje, że już się zmieniło. Nie chce tego ciągnąć dalej.

Zapiszę się do psychologa. Taka terapia mi odpowiada.

Branie narkotyków próbuje zastąpić mała ilością alkoholu. (2 piwa na 1 imprezie) Jakieś efekty widać, więc nie jest źle.

Mam zamiar zająć się pozycjonowaniem strony naszej firmy rodzinnej – zakład krawiecki „Julo” w Krakowie.

Z planów najbliższych mam jeszcze przygotowany projekt koszulki. Marka będzie nazywała się „137” – ja się określam to liczbą jako mój pseudonim.

Ciekawe, czy byłbym w stanie wraz z pomocą niezależnych raperów sprzedać jakieś koszulki mojej firmy. Tego nie wiem.

W dni dzisiejszym muszę napisać jeszcze jeden lub dwa teksty. To żeby sprawiedliwości stało się za dość. Blog ma być o rapie i filmie, więc muszę coś sklecić już na ten temat. Chcę napisać o moim koledze, który nagrywa piosenki oraz autorecenzje mojego własnego filmu.

To tyle u mnie. Dziękuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *