Wprowadzenie do Esencji kod 61789078

@PNEUMADUSZA:

WIELKANOCNY ZAJĄC ZWOŁUJE JUŻ SWE ZASTĘPY. GDY ZAJDZIE SŁOŃCE WYRUSZĄ PODZIEMNYMI DROGAMI KU WYBRANYM DOMOM

Odpowiedź @Esencja3:

Każde dziecko wybierane jest w tajny sposób. Tak żeby nagroda dotarła tylko zwycięzcy. Witaj w otwartym systemie ukrytych informacji.

 

W pierwszej kolejności życzę szczęśliwych świąt.

Ruszyłem twardo z Twitterowym projektem o nazwie Esencja.

Esencja ma za zadanie skupiać ze sobą ludzi naprawdę myślących oraz tworzyć bądź rozpowszechniać wartościowe informacje.

Co więcej, projekt trafi tylko i wyłącznie do starannie wyselekcjonowanej grupy odbiorców.

Po co to robić?

Te wszystkie wiadomości w internecie to bzdury, chłam, ściema, prowokacja i totalny burdel.

My zaczynamy tworzyć internet w internecie.

Z czego wiem to chyba się mówi, że bez FB albo Google to się w ogóle nie istnieje, ale Esencja działa bez tych dwóch rzeczy.

Projekt jest ideowy, bo zakłada mówienie o prawdzie i o wartościach. O ludziach, którzy robią coś z sensem, a nie zawsze są zauważeni.

Esencja będzie promowała artystów, blogerów i innych twórców, którzy są ściśle niezależni i produkty, które tworzą są zagospodarowane tylko dla wybranych już ludzi.

To oznacza, że przechodzimy być może w trochę nowy okres. Gdzie najbardziej popularne media będą coraz bardziej tracić na znaczeniu na rzecz skrajnie alternatywnych źródeł. Takich jak Esencja.

To wszystko co robimy, to też inspiracja dla Was. To nasza pigułka energii, a właściwie esencji, żebyście sami poczuli może jakieś bardziej kreatywne zajęcie niż zwyczajne rozrywki tego świata.

Te rozrywki są złe zwykle.

Na dzień dzisiejszy projekt obejmuje konto na Twitterze. A ten blog jest dalej moim blogiem, aczkolwiek ściśle będzie współpracował z Esencją.

Co dalej?

Co Esencja może stworzyć w dalszej przyszłości? (pogdybajmy, pomarzmy chwile):

  • Czat – na początek spotkania na czacie o wyznaczonej godzinie. taki czat można wystartować już w tej chwili, aczkolwiek brak zainteresowanych, dlatego tego nie robię. Ciekawe jest też to, że gdybyśmy stworzyli faktycznie fajną społeczność, to być może nawet Czateria zrobiła by dla nas pokój czatowy.
  • Radio – bardzo ciekawe mogło być to przedsięwzięcie. Trzeba by się wyspecjalizować w docieraniu to bardzo mało popularnej muzyki jednocześnie bardzo wartościowej. Do tego jakaś audycja i można by coś stworzyć, ale to dość odłegłe wszystko prawda?
  • Serwis z informacjami – idziemy na pochybel popularnym mediom i blogom i tworzymy portal, na którym ładujemy mnóstwo newsów z pogranicza alternatywnych rzeczy. Może to być wszystko od magii po ciekawostki związane z układem gwiazd, aż po argumenty idące za tym, żeby zaprzeczyć ścisłości współczesnej nauki.

 

Wszystko jest w zasadzie prawdopodobne, ale trudno to wyważyć. Nie można dopuścić, żeby ten projekt stał się takim samym syfem, jak to wszystko co w sieci tak płynie.

Jeśli chciałbyś pomóc, to możesz się ze mną skontaktować. Natomiast zawsze możesz pomóc dzieląc się swoją wiedzą.

Jaka wiedza nas interesuję?

Interesują nas wszystkie informacje, które ciężko bądź prawie to niemożliwe je gdziekolwiek znaleźć. Interesuje nas tak naprawdę zrozumienie istoty prawdziwego sensu tego świata i życia.

Możesz nam przesłać piosenki, filmy, informacje, źródła, kontakty. My to wyślemy dalej.

Pytasz się. Co to może być za wiedza, która oficjalnie nie istnieje. Podam Ci przykład.

Istnieje duża szansa, że zwyczajny człowiek nie jest w stanie zjeść całego jabłka. Możliwe, że jest to doświadczenia tylko dla wybranych ludzi. Może to brzmi zwariowanie, ale myślę, że po przeczytaniu tego wniosku przez 100 ludzi, może 1 udałoby się zjeść całe jabłko, co i tak może przeceniam szanse. To powinno dać do myślenia.

Esencja to system odbudowy ludności. Powtarzam. Witaj w otwartym systemie ukrytych informacji.

Jedna odpowiedź do “Wprowadzenie do Esencji kod 61789078”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *