Jak działa wifi? kod 90834938

Dzisiaj poruszę bardzo ważna kwestię. Jak działa wifi? Czemu jest to tak ważne?

Ponieważ w dobie smartfonów wszystkie roboty (ludzie) korzystają z czegoś, czego działania nie rozumieją, czyli wifi. Większość robotów (ludzi) nie wie jak to działa.

Jak można korzystać z czegoś, co nie wie jak się działa?

Absurd.

Więc tak. Wifi zostało wymyślone na planecie IX39. Nie wiem czy piszę się to razem czy osobno.

Na marsie wifi było używane 10239239 lat temu, przez dawny lud pochodzenia nieznanego.

Księżyc nasz satelita ma największy zasięg. Potrafi odbierać fale nawet ze Skawiny.

Isolator Boguchwała mistrzem polski!

Egipskie hieroglify z początku miały służyć jako połączenie komputera z mózgiem człowieka. Aczkolwiek Słowianie podbili Państwo Islamskie w 29938 roku PNE.

Kto wymyślił wifi?

Najprawdopodobniej WItold FIstaszek.

Dobrze, dobrze. Odbiegłem od tematu, ale musiałem trochę rozrysować, jak wygląda sprawa. Przejdźmy do sedna, jak działa wifi?

W każdym smartfonie umieszczone są niewidzialne ludziki, które bardzo głośno krzyczą. Aczkolwiek ludzkie ucho nie wychwytuje tych dźwięków.

Niewidzialne ludziki w zamian za prąd, wykrzykują różne informacje. Trzeba zatem uważać, jak korzystamy z internetu. Bo te hefalumpy wszystko wiedzą. Każdy jest inwigilowany. Nawet Tusk i Kaczyński. W skrócie TUKA.

TUKA to organizacja satanistyczna, która powstała w Afganistanie w roku 93904 naszej ery. Tak mówimy o przyszłości. Ja bym na to uważał.

Mam nadzieję, że rozwiałem już dzisiaj Wasze wątpliwości. Teraz będziecie wiedzieli z czego korzystacie.

Inne artykuły o informatyce:

Jak włączyć komputer?

6 odpowiedzi do “Jak działa wifi? kod 90834938”

    1. Są prowadzone nad nimi badania. Wszystko jest w fazie Alpha tak zwanej. Niewiadomo co pokarzę przyszłość.

      Według znanynych naukowców ludziki muszą gryźć. Ale nie wiadomo czy chcą.

  1. Zas w bluetoth nie krzycz tylko porozumiewaja sie telepatycznie, czyli jeszcze mniejsze ludziki krzycza ale te malutkie ludziki slysza to jak rozmowe bo sa wieksze przez co moga konfigurowac uklad szachowy elektrod manipulujac tym sposobem aspekty baterii koralacyjnych ktore systemem 0 jedynkowym maja wplyw na boddzce odbierane przez kalkulator czego skutkiem sa wyladowania pro sloneczne nie widzialnego czarnego slonca ktore wywieraja wplyw na doplyw elektromagnetycznych promieni oddzialujacludziki prengi skutkiem czego jest wzmozona aktywnosc wytwarzania neurlakow nonameow czego nastepstwem jest odebrania krzywych slonecznych przez koregacje na nic co skutkuje ubocznie nadaktywnoscia mego mozgu ktory zostal przygotowany by w takich sytuacjach wyrzucac duzo skomplikowanego losowo dobranego i przeanalizowanego przez ego kolego analitycznego gowna(odchodow po wartosciowych zwiazkach psychicznych) i tych slow licznych wytycznych magicznych komicznych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *