Na trzy, koguty wychodzą z sadu

3,2,1 Start

Myślę, że warto mówić o kwestiach istotnych. Chociaż bywa tak, że kwestie nieistotne są istotne. Taka jest główna zasada.

Z tego co się ostatnimi czasy dowiedziałem, to podobno zapiekanki są polskim wynalazkiem. Potwierdziły mi to dwie niezależne osoby oraz wpisując w google takie hasło również można znaleźć potwierdzenie. Brakuje jednak 100% źródła, ale ja w to wierzę.

Koguty i kury pochodzą z jajek.

Chodzę dalej na terapie. Zostało mi jeszcze dwa miesiące. Pobiłem rekord abstynencji, który trwał około dwóch tygodni. Teraz planuje trzy tygodnie nie brać używek. Zobaczymy.

Mam takie wątpliwości. Skąd pozyskać prawdziwych przyjaciół? Jak nawiązać zdrowe relacje? Trochę mi z tym trudno. Ciężko mi poznać kogoś nowego z reguły.

Hitler urodził się w kwietniu 1889. Ja 99 lat po nim. Taka ciekawostka. Druga wojna światowa trwała sześć lat i jeden dzień. A Stalin zmarł w 1953.

Chciałbym poszerzyć swoją wiedzę o białej magii. Szkoda, że tak mało osób udostępnia informacje z tej dziedziny.

Obraz zapada się, gdy patrzysz w dół.

Chcę tworzyć coś nowego, czego jeszcze nie ma do końca w internecie. Co ja to miałem na myśli. Aha.

Kiedyś muzyka była nadawana w 432 Hz, co było zgodne ze złotym podziałem. Zmienione to zostało na mniej naturalne fale 440 Hz i to dzisiaj każda muzyka jest w ten sposób serwowana. Istnieją teorie spiskowe na ten temat i są też ciekawe wyniki badań. Ogólnie duże prawdopodobieństwo, że zmiana tych Hz była błędem i muzyka jest przez nas gorzej odbierana przez to. Chociaż głównie, jak mniemam, na poziomie podświadomości. Zachęcam do prześledzenia tego tematu.

Oglądałem dzisiaj obchody siedmiolecia katastrofy smoleńskiej. Duda mnie nie zachwyca, chociaż nic do niego nie mam. Denerwuje mnie tylko to, że Prezesa wszędzie tylko cytują, jakby nikt inny nie miał nic do powiedzenia. O jezu, jeszcze polityką się zainteresuje. Zgroza.

Smak jogurtu powoduje przyjemne uczucie na podniebieniu.

A smak zwycięstwa i porażki, to jedno i to samo. Tylko nie mów tego sportowcom.

Jak się Wam podoba taki rodzaj treści jak w tym poście?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *